Teenused

Eesti Kliima OÜ on laia profiiliga kliimaseadmete turustamisega tegelev firma, mis osutab erinevaid teenuseid kliimatehnika müügi, paigaldamise ja hooldamise alal.

 

Konditsioneeride ja soojuspumpade teenindus (tehniline hooldus):

Et pikendada konditsioneersüsteemide ekspluatatsiooniaega, soovitab meie firma hooldusosakond teha paigaldatud seadmetele regulaarset profülaktilist hooldust. See on seotud nii konditsioneeride konstkuktsioonide eripärasuse kui ka nende ekspluatatsiooni tingimustega. Konditsioneeri välisplokk kannab suurt koormust, mis on tingitud sademete, temperatuuri kõikumiste, tolmu, õietolmu mõjust. Sisemisele plokile mõjub olmetolm, lemmikloomade karv, valmistava toidu aur ja tubakasuits.

 

Kõik need saastetegurid põhjustavad teie konditsioneeri järkjärgulist vajaliku võimsuse kaotamist, ummistades soojusvaheti, tekitades korrosiooni ja konditsioneeri sisedetailide kulumist, rikkudes strateegilist ja dünaamilist tasakaalu. Kuuludes keerulise tehnika kategooriasse vajab konditsioneer kvaliteetset hooldust ja regulaarset hooajalist profülaktilist hooldust. Antud teenus kujutab endast tervet kompleksset tööd, mis on suunatud ettenähtud tehniliste parameetrite toetamiseks.

 

 

 

Split-süsteemi paigaldus sisaldab:

 

1. Trass, on arvestatud 7 meetri pikkuseks ühenduseks (toru, soojusisolatsioon, kondensatsiooni voolik, plokkidevaheline signaalkaabel)

 

2. Kronstein (komplekt)

 

3. Toiteallika sisselülitus (pistiku või elektrikilbi juurde)

 

4. Konditsioneeri kohaletoimetamine objektile.

 

Lisatööd:

 

Üle 7meetri pikkune trass – 10EUR iga lisa meetri eest.

 

Sõiduauto kliimaseadmete teenindus:

 

Sõiduauto kliimaseadme diagnostika – 20EUR

Sõiduauto kliimaseadme täitmine – alates 30eur kuni 50eur