Ioniseeritud Vesi

Värskelt ioniseeritud vesi on meie generatsiooni üks märkimisväärseimatest tervise hoidmise avastustest. Ta on võimas antioksüdant, mis annab kehale ohtralt hapnikku, mis omakorda vabastab energiat. Ta tasakaalustab meie keha PH taseme, mis aitab tänu oma aluselisusele ära hoida haigusi. Ioniseeritud veel on võimas mürgivastane mõju ja ta on ülihea veega varustaja, inimkeha suudab omandada ligi kolm korda paremin ioniseeritud vett võrreldes tavalise veega.Alates 1960ndatest on Jaapani teadlased ümber sõnastanud mida hea vesi tähendab. Tänaseks, kui küsida umbkaudu 300 000 Jaapani perelt, kuidas nemad nimetavad head vett, vastavad nad, et see on Ioniseeritud vesi, sest nad kasutavad seda oma kodudes iga päev. Vee ioniseerimine on uus filtreerimise ja vee kvaliteedi parandamise tehnoloogia, millega muudetakse vee molekulide kimbud väiksemaks ja eraldatakse vee happeline osa aluselisest.

Vee ioniseerimine toimib järgnevalt:

Ionisaator on ühendatud kraaniga munitsipaal veevõrku, kasutab karboniseerimis-filtreid mis eemaldvad kõik liigsed osakesed kuid jätavad vette alles vajalikud mineraalid. Seejärel annab ionisaatori elektrolüüs veele väikese elektrilaengu mis ioniseerib vee. Seejärel eraldatakse vesi membraanide abil aluseliseks ja happelisek. Ühest voolikust voolab siis happeline vesi, mis on kasulik igapäevaseks, väliseks kasutuseks; teisest voolikust tuleb aluseline vesi mis on joomiseks täiuslik. Vee ioniseerimisseade teeb selle eraldamise kiirusega kolm liitrit minutis.

Vee PH kvaliteedikontroll tabel

 

Ioniseeritud aluselise vee puhul näitavad oma kasulikkust vee molekulide väiksemad suurused. Üks Jaapani juhtiv Mikrovee uurija, Hidemistu Hayashi, MD, väidab, et aluseline ioniseeritud vesi toimib kehas võimsa antioksüdeerijana, hävitades kahjulikke vabu radikaale, täpselt nagu A, C ja E vitamiinid seda antioksüdeerijatena teevad. Kuigi uurimistulemused on alles algfaasis on dr Hayashi teatanud, et nii tema kui ka tema kolleegid on tuvastanud paranemistendentsi diabeedi, kõhu-kinnisuse, maohaavade, vererõhu, allergiate, vereringe, migreenide, rasvumuse, osteoporoosi (luude hõrenemine) ja menstruaalse ebareeglipärasuse juures peale igapäevast Ioniseeritud vee joomist mitme kuu vältel. Dr Hayashi sõnul imavad keha rakud Ioniseeritud vee endasse ja see aitab lahustada happelised jäägid, mis on sinna tekkinud mitmete aastate jooksul, ning vähendab paljudele inimestele omast kroonilist vedelikupuudulikkust. See mõjub nii tänu väiksemale molekuli struktuurile, sest nii imab keha rohkem vett ja rohkem vett jõuab ka rakkude ja kudedeni. Kui kehal on rohkem vett (ja antud juhul ka selle rafineeritum vorm), on kehal kergem viia toitained kõikidesse rakkudesse, kudedesse ja organitesse. Veel on uskumatult sile ja pehme maitse ja tänu oma kõrgele negatiivsete ioonide sisaldusele (tüüpiline puhta mäestikuallika puhul) on see värskendav. “Me töötame edasi teooriaga, et kõige efektiivsem ja majanduslikum antioksüdandi allikas on tavaline kraanivesi peale Mikrovee üksuse filtreerimist ja töötlemist,” ütleb dr Hayashi. Üheks noorendamise võtmeks on lihtsalt juua iga päev paar klaasitäis värskelt ioniseeritud vett. Ioniseeritud vee happelisel osal on palju üllatavaid rakendusi. Uurimuste tulemusena toimib happeline Mikrovesi “super-oksüdeerijana” pindade, naha, haavade ja isegi operatsiooni-vahendite puhastamisel ja steriliseerimisel. Ta tapab bakterid ja viirused; edendab akne, ekseemide, haavade, valusa kurgu, villide paranemist ja parandab üldist naha tervisliku seisundit. Kasutades seda toidu peal, saab ta tagasi hoida toidu halvaks minekut või olla liha bakteriaalne puhastaja; hambaarstid saavad seda kasutada protseduuride ajal suu steriliseerimisel. Igapäevaselt võib seda kasutada kui suupuhastusvett hammaste pesemise,kurgu ja suu haavade raviks ning habemeajamise järgselt. Paljud naha kosmeetilise protseduurid muutuvad tunduvalt efektiivsemaks kasutades happelist ioniseeritud mikrovett.

 

Videosid:

 

Aluseline vesi ja diabeet

Saavuta normaalkaal aluselise vee abil

Aluseline vesi kodus ja meditsiinis