Ioniseeriv hõbedavarras Ionic Silver Stick (ISS) 7017

Email
Ioniseeriv hõbedavarras Ionic Silver Stick (ISS) 7017 on Šveitsi ettevõtte Plaston uusimaks tehnoloogiliseks lahenduseks.
Ioniseeriv_h__be_4f3a6abf0ea4a.jpgIoniseeriv_h__be_4f3a6abf0ea4a.jpg
Price:
Sales price: 19,00 €
Manufacturer: Boneco
Description Ioniseeriv hõbedavarras Ionic Silver Stick (ISS) 7017 on Šveitsi ettevõtte Plaston uusimaks tehnoloogiliseks lahenduseks.

Hõbedavardal Ionic Silver Stick on peenestruktuuriline pind ning see koosneb hõbedamolekulidega antiseptilisest kiust. Varda veekeskkonnaga kokkupuutumisel saavutatakse kiirelt vajalik hõbedaioonide kontsentratsioon, millised vabanevad ning täidavad kogu anuma mahu. Protsessi tulemusena toimub vee efektiivne puhastumine ning viiruste, bakterite ja teiste haigustekitavate mikroorganismide (kokku ligi 650 erinevat liiki) hukkumine. Ioonide püsiv kontsentratsioon säilub varda kogu toimimisaja vältel, kuna pinnalt vabanevate hõbedaioonide asemele tulevad varda sisemusest uued ioonid, mis hoiab see läbi pinna omadused muutumatutena. Varda ehitus tagab ioonide suure kontsentratsiooni kogu kasutusaja vältel. Kasutusaeg on seadme igapäevase, pideva kasutamise juures vähemalt 1 aasta. Kuna seadet kasutatakse aga peamiselt aasta külmemal ajal (6-7 kuud), siis jätkub ühest vardast tervelt kaheks hooajaks.

Omadused
-Keemiliselt aktiivsete elementide puudumine.
-Aurustatava vee bioloogiline puhastamine.
-Ei tarbi elektrienergiat.
-Pikk kasutusiga.