Küsitlus

Mis on Teie jaoks kõige tähtsamad näitajad konditsioneeri valimisel?

Hind - 37.1%
Tootja - 11.4%
Kasutegur - 45.7%
Välimus / Disain - 5.7%

Total votes: 35
The voting for this poll has ended on: 16 Mär 2015 - 00:00

Veefilter RO-50 Standart

E-post
Veefilter RO-50 Standart
JOOGIVEEFILTER
5-astmeline veepuhastussüsteem.
MÕÕTMED: kõrgus 480mm, laius 360mm, sügavus 200mm, kaal 8,5kg
Veefilter_RO_50__4f2a926d39097.jpgVeefilter_RO_50__4f2a926d39097.jpg
Hind
Müügihind:220,00 €
Tootja:-
Kirjeldus
Veefilter RO-50 Standart JOOGIVEEFILTER

Viieastmeline veepuhastussüsteem pöördosmoosi baasil.
Seade on varustatud veepumbaga, 220V elektritoite, tootlikkus 190 liitrit puhast vett ööpäevas liitri omahinnaga 0,14 krooni. Avatud tüüpi süsteem. Arvutipõhine veefiltrimise protsessi juhtimine. Esipaneelil asuvad valgusdioodidest indikaatorid. Veepuhastusfiltrit on võimalik täiendada mineraliseerijaga, bioaktiveerijaga ning magneetilise struktuuritaastajaga. Komplekt sisaldab kroomeeritud jaotuskraani ning kogumisanumat mahutavusega 10 l.

 

Pöördosmoos

Et inimorganism koosneb 60-90% ulatuse veest, on vesi eluks hädavajalik. Seetõttu omab vee kvaliteet tohutut tähtsust hea enesetunde, seedetraktide funktsioneerimise ning organismi üldise vastupanuvõime säilitamisel. Kahjuks jätab vee kvaliteet - sõltumata allikast, kust seda saadakse (veetorustik, isiklikud veeallikad) soovida. Kõige sagedasemateks vee reostajateks on kloor ja selle ühendid (näit. triklorominaadid), orgaanilised substantsid, nitriidid ja nitraadid, kloriidid, fluoriidid, elavhõbe, vask, raud, mangaan, plii, väävelvesinik jt. Üha sagedamini avaldatakse informatsiooni joogivee reostusest bakterite ja elusorganismide sisaldusest. Meie joogivee kvaliteet ei saa olla kunagi rahuldav aegunud ja harunenud veetorustiku võrgu tõttu. Seepärast peab igaüks meist tundma muret kvaliteetse vee kindlustamise pärast nii endale kui ka oma perele. Aitab sellestki, kui mõelda, kus oli see vesi eile, mida me täna joome.
Pöördosmoos on kõige efektiivseim ja ökonoomseim meetod varusatamaks teie perekonda kõrgekvaliteedilise ja puhta joogiveega. Pöördosmoos on protsess, kus veemolekulid on sunnitud läbima teie majapidamise veesurve jõul poolläbilaskvat membraani. Reostuseosakesed uhutakse kanalisatsiooni, kui samal ajal puhastatud ja filtreeritud vesi kogutakse puhta joogivee paaki.

Aste 1
5 mikroniline settefilter: Eemaldab mustuse, sette, liiva ja teised suuremad osakesed.
Aste 2
Granuleeritud aktiivsöe filter: Eemaldab kemikaalid nagu kloor, mis võib asuda veevõrgust sissetulevas vees.
Aste 3
Pressitusd aktiivsöe filter: Eemaldab orgaanilised ühendid, lõhnad ja teised keemilised ühendid, mis võivad asuda sissetulevas vees.
Aste 4
Pöördosmoosi membraan: Puhastades kuni 341 liitrit ööpäevas, eemaldab membraan veest 98% lahustunud mineraalainetest ja teistest osakestest, mis asuvad sissetulevas vees.
Aste 5
Lõpp söefilter: Lõplik puhastamisprotsess, mis täiustab teie puhastatud joogivett.